My Account

Vilniaus mieste yra 37 nuomos punktai. Sužinokite, kaip jei veikia.

Paslaugos pristatymas

37 mieste paskirstyti nuomos punktai užtikrina paprastą ir tinkamiausią dviračių naudojimą. Netoli vienas kito esantys punktai turi ne mažiau kaip po 9 stovus, tad Vilniaus miesto dviračių nuomos paslauga „Cyclocity Vilnius“ naudotis itin paprasta.

 

„Cyclocity Vilnius“ veikia ištisą parą visomis savaitės dienomis. Šia dviračių nuomos sistema galima naudotis kiekvienam asmeniui nuo 14 metų. 37 punktai, turintys apie 300 dviračių, leis keliauti miesto centre, į darbą ir namus, bei puikiai praleisti laisvalaikį Vilniaus mieste.

 

Visi punktai pritaikyti „Cyclocity Vilnius“ ilgalaikės nuomos kortelės, Vilniečio kortelės ir 3 dienų bilieto naudotojams.

 

Įsigiję 3 dienų bilietą, galite jį naudoti dviračio nuomai iš bet kurio nuomos punkto, panašiai  kaip „Cyclocity Vilnius“, Vilniečio  ar kito mūsų partnerio kortele.
Pirmosios 30 naudojimo minučių yra nemokamos kiekvienai dviračio nuomai. Po pirmo nemokamo pusvalandžio taikomi paslaugos mokesčiai. Kainų struktūrą galite peržiūrėti   čia ...

Terminalas

Kiekviename punkte yra terminalas. Visi terminalai aptarnauja „Cyclocity Vilnius“, Vilniečio  ar kitų mūsų partnerių korteles ir 3 dienų bilietus.

 

Visuose punktuose terminalai leidžia:

 

- Pasirinkti dviratį

- Peržiūrėti savo paskyros duomenis 
- Peržiūrėti kituose punktuose esančių dviračių ir stovų prieinamumą
- Peržiūrėti punktų žemėlapį
- Rasti terminalą, kuriame galima sumokėti banko kortele

 

Dviračių stovai

Stovai, naudojami dviračiams pritvirtinti specialiai šiai paslaugai sukurta užraktų sistema.

 

Grąžinant dviratį, garsinis signalas ir indikacinė lemputė patvirtins, kai sėkmingai prirakinsite dviratį prie stovo.

 

Jei kiltų problemų, kreipkitės į klientų aptarnavimo centrą nemokamu telefonu 8 800 22008.