My Account

Naujos idėjos, įvykiai, dviračių naujienos... Gaukite reguliarius "Cyclocity Vilnius" informacijos atnaujinimus.

 Atnaujinta “AllBikesNow” programėlė yra dar lankstenė, aiškesnė ir paprastesnė. JCDecaux siūlo programėlę, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš App store ir Google Play. 

 

Jums kyla klausimų:

  • Kur yra artimiausias nuomos punktas?
  • Kur galima palikti dviratį?
  • Kokia mano “Cyclocity Vilnius” prieigos būklė?
  • Kaip sužinoti, kiek yra laisvų dviračių mano mėgstamame nuomos punkte?

 

Visa tai galite rasti “AllBikesNow”  programėlėje.

“AllBikesNow” leidžia jums peržvelgti nuomos punktus pagal nuomos punkto numerį arba adresą ir parodo šiuo metu esančius laisvus dviračius. Šią paslaugą teikia iPhone, iPod Touch, iPad, Android. 

 

“AllBikesNow”  - tai programėlė, kuri atitinka jūsų poreikius

Naujos technologijos leidžia dar greičiau jums prisijungti prie nuolat atnaujinamo žemėlapio.

Jį galite gauti paspausdami « map » pradiniame puslapyje. Dar viena nauja paslauga- jūs galite matyti, ar jūsų mėgstamas nuomos punktas yra užimtas, ar laisvas.

 

Jūsų esama vieta buvo pažymėta – sekite nuorodas!

Vartotojai, kurie savo išmaniuosiuose telefonuose turi GPS,  gali lengvai gauti nuorodas iki artimiausio nuomos punkto. Viskas ką jums reikia padaryti - tai sekti nuorodas.

Visi nuomos punktai, esantys šalia to adreso, kurį įvedėte, pasirodys ekrane. Galėsite matyti informaciją apie esančius laisvus dviračius nuomos punkte, atstumą  iki nuomos punkto.

 

Ir dar…

Pradiniame programėlės puslapyje bus galimybė prisijungti prie savo asmeninės paskyros duomenų ir matyti bendras prieigos ir naudojimosi paslauga taisykles.

“AllBikesNow” programėlėje galima pasirinkti įvairias kalbas: lietuvių, anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, japonų, švedų, portugalų, slovėnų, olandų ir rusų.

“AllBikesNow” programėle galima naudotis 29 dviračių nuomos sistemose Prancūzijoje ir kitose šalyse. Jums tereikia pasirinkti pagrindiniame puslapyje norimą miestą.